Jak to bylo dál

Úspěšně vybranou sbírkou nekončíme. Zůstáváme v kontaktu, sledujeme, jak se dotyčným rodinám nebo jednotlivcům daří, nezůstávají v tom sami. Jsme s nimi. A vy tím pádem taky. Jak to tedy bylo dál?

Vašík

Vašík, kterému jste před časem poslali půl druhého miliónu už má za sebou aplikaci kmenových buněk. Na léčbu reaguje výborně, z čehož máme obrovskou radost. Vedle toho využívá i pravidelné koherentní neurosenzorické rehabilitace, které nejenže posilují jeho tělo, ale zaměřují se i na rozvoj mozkových funkcí a mentální stránku. Chceme tímto ještě jednou ze srdce poděkovat za vaši laskavost a finanční podporu, která Vašíkovi umožňuje využívat tyto léčebné metody a špičkovou péči. Bez vaší pomoci by to nebylo možné.

Adam

Adam má díky vašemu příspěvku nový vozíček. Ten mu značně usnadňuje každodenní pohyb po městě a umožňuje mu nejen pohodlnější dojíždění do práce, ale také lepší trávení volného času. Vaše pomoc změnila Adamův život k lepšímu, otevřela mu dveře k novým možnostem a za to nesmírně děkuje/děkujeme.

Buď taky Radovan